Vilniaus socialdemokratai dalyvavo pikete dėl Senamiesčio mokyklos išsaugojimo

0

Būrys Vilniaus miesto socialdemokratų prisijungė prie Vilniaus Senamiesčio mokyklos bendruomenės organizuoto piketo prie Vilniaus miesto savivaldybės dėl šios mokyklos išsaugojimo. Pikete dalyvavo visi LSDP frakcijos Vilniaus miesto savivaldybėje nariai bei LSDP Vilniaus skyriaus nariai.

LSDP frakcijos Vilniaus miesto savivaldybėje vardu kalbėjusi Tarybos narė Auksė Kontrimienė išreiškė frakcijos solidarumą su mokyklos bendruomene bei sakė, kad Vilniaus miesto taryba negali tokių sprendimų priimti skubotai ir neišklausiusi abiejų pusių.

„Socialdemokratų frakcija palaiko Senamiesčio bendruomenę, mes nepritariame jokiems skubotiems ir neapgalvotiems sprendimams. Aš pati asmeniškai esu įregistravusi frakcijos vardu siūlymą, kad toks sprendimas būtų atidėtas“, – sakė A. Kontrimienė.

Politikė pabrėžia, kad tiek ji, tiek jos kolegos Vilniaus miesto taryboje pritaria mokyklų reorganizavimui, tačiau sako, kad tai turi būti daroma žmogiškai.

„Mes norime, kad būtų rastas sprendimas, kuris tenkintų abi puses – tiek Senamiesčio, tiek Liepkalnio mokyklas, todėl siūlome dalykiškai aptarti mokyklų ateiti, o ne priimti sprendimus, kurie netenkina eilinių vilniečių“, – kalbėjo A. Kontrimienė.

Pasak A. Kontrimienės, Senamiesčio mokykla reikalinga Vilniui ir LSDP frakcija Vilniaus miesto Tarybos posėdyje balsuos už mokyklų sujungimo klausimo atidėjimą tam, kad visos suinteresuotos pusės galėtų sėsti prie derybų stalo rastų geriausią sprendimą.

Pagal pateiktą pasiūlymą Vilniaus miesto Tarybai, siūloma Senamiesčio mokyklos bendruomenę integruoti į Liepkalnio mokyklą, o Senamiesčio mokyklą panaikinti, tam priešinasi Senamiesčio mokyklos bendruomenė.

 

Komentarai negalimi