Socialdemokratinio švietimo ir komunikacijos komisija pradėjo darbą

0

Liepos 17 dieną LSDP Vilniaus miesto skyriaus Socialdemokratinio švietimo ir komunikacijos komisija rinkosi į pirmąjį posėdį. Registracija į komisiją tęsiasi, pradėję darbą bičiuliai laukia visų prisijungiančių. Rugsėjo mėnesį baigus registraciją, bus išrinktas komisijos pirmininkas ir jo pavaduotojas.

Suplanuoti artimiausieji darbai

Valentinas Gavrilovas pakvietė atgaivinti socialdemokratinio švietimo mokymus naujiems Vilniaus miesto skyriaus nariams. Mokymuose taip pat galėtų  dalyvauti visi partiečiai.

Pasak Valentino Gavrilovo, šių mokymų tikslas – ne tik suteikti bazines žinias, bet ir paskatinti domėtis socialdemokratija, politiniu gyvenimu, aktyviau dalyvauti partijos veikloje.

Planuojama, kad seminaras truktų apie valandą, o maždaug po savaitės seminaro dalyviai būtų kviečiami į antrą susitikimą, kurio metu laikytų testą. Testas preikalingas dalyviams pasitikrinti savo žinias, o organizatoriams – išsiaiškinti, kas iš dalyvių išsamiausiai domėjosi dėstoma medžiaga bei sugebėjo atsakyti į sudėtingesnius klausimus. Aktyvesnius partiečius planuojama kviesti prisidėti prie seminarų veiklos.

Jei seminarai pasiteisintų, būtų galima organizuoti tęstinius mokymus, skirtus pažinčiai su kitų Lietuvoje veikiančių partijų struktūra ir statutais, aptarti jų organivimo aspektų pliusus ir minusus. Seminarus planuojama pradėti rugsėjo mėnesį.

BŪKIME KARTU. Palydėkime vasarą ir pasitikime rudenį kartu su kaimynu

Toks siūlomas būsimos bendruomenių šventės, vyksiančios rugpjūčio 26 dieną, Vilniuje, Ozo slėnyje, pavadinimas.

Šventės darbai įsisbėgėja. Kartu su šventės organizacine grupe Socialdemokratinio švietimo ir komunikacijos komisijos nariai aptarė renginio komunikacijos aspektus, teikė pasiūlymus.

Pasidalinta informacija apie atliktus darbus, suderinti įgarsinimo, scenos nuomos, vaikų pramogų organizavimo klausimai, nuolat papildoma šventės programa.

Detalizuotos diskusijų „Bendruomenių galia“ temos, galimi diskusijų dalyviai, moderatoriai.

Šventės organizatoriai maloniai kviečia visus bičiulius ir savanorius būti kartu,  palydėti vasarą ir pasitikti rudenį kartu su kaimynais.

 

Aldona Jeleniauskienė

LSDP Vilniaus miesto skyrius

Komentarai negalimi