Susitikimas prie kavos puodelio su projekto „Mes galime“ geros valios ambasadoriumi A.Čekuoliu

0

Rašytojas ir žurnalistas Algimantas Čekuolis globoja krautuvėlę „Auksinė širdis“.

„Turbūt nėra pasaulyje moters, kuri paliktų savo plaukus tokius, kokius jai dovanojo gamta. Jeigu nekirptų, jie nutįstų iki kelių. Beje, pasaulio rekordas priklauso vienai kinei – jos plaukų ilgis 5 metrai. Ant moters galvos vidutiniškai yra 100 000 plaukų. Blondinės (jų plaukas plonesnis) turi apie 140 000, brunetės apie 108 000, o raudonplaukės (jų plaukai šiurkštesni, bet labai gražūs) apie 90 000. (…) Moters plaukai yra jos kitoniškumo ženklas, jos vėliava, iš tolo šaukianti: „Aš moteris! Atkreipk dėmesį”, – gausybė moterų išvaizdos bei charakterio ypatumų skambėjo iš aktoriaus Mariaus Jampolskio lūpų, kuris tą vakarą skaitė žurnalisto ir rašytojo Algimanto Čekuolio knygų ištraukas.

 

Bene labiausiai iš visų klausytojų jaudinosi pats autorius, pripažindamas, kad girdėti savo mintis iš šono tikrai nėra paprasta. Įdomu ir paprasta buvo klausytojų būriui, kurie susirinko į labdaros krautuvę „Auksinė širdis“. Susirinko ne tik pasiklausyti, bet ir paaukoti kilniam tikslui. Tarp atidžių klausytojų buvo ir trys socialdemokratės: Vilniaus skyriaus Žirmūnų poskyrio pirmininkė Rasa Pajarskienė, skyriaus pirmininko pavaduotoja Julija Kvėdorelytė ir šių eilučių autorė.

Labdaros krautuvė „Auksinė širdis“, įsikūrusi  prekybos ir pramogų centre „Ozas“, prekiauja geros valios žmonių paaukotais namų apyvokos daiktais, knygomis, interjero detalėmis, smulkia buitine technika ir elektronika, naujais drabužiais ir kitais daiktais, o gautas pelnas bus panaudotas siekiant fondo „Mes galime“ puoselėjamo tikslo – mažinti vaikų skurdą ir socialinę atskirtį.

Krautuvėlė turi ne tik savo globėją – žurnalistą Algimantą Čekuolį, bet ir geros valios ambasadorius. Jais tapo kunigai Ričardas Doveika ir Tomas Šernas, berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ vadovas Vytautas Miškinis, žurnalistas Henrikas Vaitiekūnas, dainininkas ir žurnalistas Marijonas Mikutavičius bei televizijos laidų vedėjas Rolandas Vilkončius.

„Labdaros krautuvės padeda pasiekti kelių tikslų. Jos suteikia rimtą dingstį išvalyti namus nuo gerų, bet šeimininkų jau nebenaudojamų ir tik vietą užimančių daiktų. Antra, jos leidžia būti naudingais jose dirbantiems, šią veiklą organizuojantiems žmonėms – juk, kad toks jaustumeisi, būtinas kitų, aplinkinių įvertinimas. Trečia, už surinktus pinigus padedama sunkiai gyvenantiems žmonėms“, – tvirtino A.Čekuolis.

Labdaros krautuvė „Auksinė širdis“ yra sudėtinė projekto „Mes galime“ dalis. Projekto tikslas: mažinti vaikų skurdą daugiavaikėse šeimose.

Kaip ir Jūs galėtumėte prisidėti prie projekto „Mes galime“?

Paaukok daiktą – Labdaros krautuvėje „Auksinė širdis“ Jus galite paaukoti geros kokybės daiktus, kurie bus parduoti ir surinktas pelnas bus skiriamas projektui „Mes galime“.

Įsigyk daiktą – pirkdami Jūs ne vien tik įsigyjate Jums patikusį daiktą, bet tuo pačiu ir prisidedate prie kilnių tikslų – paremiate daugiavaikių šeimų vaikus, kuriems visų mūsų pagalba labai reikalinga.

Būk savanoriu – Labdaros krautuvėje „Auksinė širdis“ dirba savanoriai – pardavėjai, savanoriaudami Jūs padėsite pasiekti projekto „Mes galime“ tikslus.

Auksė Kontrimienė

Komentarai negalimi