Sostinės socialdemokratai siekia permainų Vilniuje

0

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija Vilniaus mieste išplatino deklaraciją, kurioje nurodomi artimiausi darbai Vilniuje. Frakcijos seniūnas Marius Skarupskas sakė, kad deklaracijoje nurodomos opiausios šiuo metu Vilniaus problemos.

„Deklaruojame darbus, kurių imsimės artimiausiais mėnesiais. Ypač skausmingas vilniečiams darželių klausimas. Norime, kad jau kitais metais būtų bent 1000 papildomų vietų juose. Esame pasitvirtinę programą ir pagal ją dirbame“, – sakė M. Skarupskas.

Dokumente nurodoma, kad bus siekiama nuo 2018 – ųjų metų sudaryti galimybę 1 – 5  klasių vaikams turėti galimybę lankyti prailgintas grupes bei iki 2019 – ųjų metų sieks sukurti 1000 papildomų vietų valstybiniuose darželiuose.

Imsis savivaldybės įmonių priežiūros

Socialdemokratai siekia, kad jau iki lapkričio 15 dienos būtų įvertinta savivaldybių įmonių veikla ir pasiūlyti sprendimai dėl tvaresnio įmonių valdymo. Tam frakcija siūlo įsteigti specialią komisiją.

„Dėl savivaldybės įmonių kyla nuolatinės diskusijos. Vieną kartą turime visi atsisėsti ir nustatyti taisykles, kaip jos turi dirbti, išsiaiškinti, kurios įmonės dirba gerai, kurios blogai ir kuriose būtini pakeitimai“, – sakė M. Skarupskas.

Socialdemokratai taip pat sieks sukurti inovacijų skatinimo savivaldybių įstaigose fondą bei įgalinti seniūnijas turėti realius svertus sprendžiant gyventojų problemas ir rūpinantis bendruomenių gerove.

Vilniaus socialdemokratai žada ir daugiau investicijų į poliklinikas.

„Poliklinikų paslaugų kokybė ir aptarnavimo kokybė dar vis netenkina vilniečių, todėl manome, kad Vilniaus miesto vadžia turi skirti daugiau lėšų ir investicijų gerinant paslaugų kokybę bei stengiantis mažinant eiles gydymo įstaigose ir plėtojant infrastruktūrą“, – sakė frakcijos narė A. Kontrimienė.

 

Komentarai negalimi