Socialdemokratinio švietimo ir komunikacijos komisijoje – idėjos ir ateities darbai

0

Kad pro akis neprasprūstų aktualiausieji įvykiai, o savuosius renginių maršrutus planuotis būtų lengviau, pirmadienį (rugpjūčio 7 d.) Socialdemokratinio švietimo ir komunikacijos komisija susirinko pasitarti Vilniaus miesto skyriaus būstinėje.

Komunikaciją, informaciją, žinias ir šiuolaikines informacijos technologijas vertindami kaip priemones, padedančias siekti progreso, kokybiškesnio gyvenimo ugdymo,  komisijos nariai aptarė  poskyrių atstovų (poskyrio pirmininko, būsimų  kandidatų į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą) mokymų organizavimo galimybes.  Tokie mokymai, suskirstyti į 2-3 sesijas, galėtų būti planuojami įvykus  LSDP Vilniaus miesto skyriaus konferencijai.

Pasikeista idėjomis ir planais,  aktualia informacija apieVilniaus  bendruomenių šventę ,,Būkime kartu!’’, kurioje laukiami visi. Maži ir dideli, ištroškę žinių ir pramogų, neabejingi muzikai ir diskusijoms.  Paskutinį vasaros šeštadienį (rugpjūčio 26 d.) esate nuoširdžiai kviečiami į Vilniaus Šeškinės šlaitų geomorfologinį draustinį, prie Šeškiuko ežerėlio. Renginio pradžia – 12 val.

LSDP Vilniaus miesto skyriaus informacija

Komentarai negalimi