Socialdemokratai: valdantieji nevaldo kriminogeninės situacijos šalyje

0

Geriausia gynyba – puolimas, o norint, kad visuomenė pamirštų vieną skandalą, reikia inicijuoti naują. Akivaizdu, jog šeštadienį į savo partijos tarybos posėdį susirinkę konservatoriai labai greitai išmoko šias dvi svarbiausias viešųjų ryšių pamokas. Neveltui jie labai atidžiai klausėsi patriarcho V.Landsbergio paskaitos apie prastus partijos ir vyriausybės viešuosius ryšius.

Socialdemokratų nestebina nuolat iš konservatorių lūpų sklindanti retorika, neva dėl visų negandų kalta buvusi valdžia, nesvarbu, jog ir patys rėmė mažumos vyriausybę, nepaisant to, kad didžiąją  pasiūlymų dalį, užauginusią socialines išmokas ir pensijas, siūlė netgi lenktyniaudami su pozicija.

Visgi, pasikartojantis kol kas dar neišaiškinti išpuoliai prieš Vilniuje esančias LSDP būstines, verčia sunerimti: ar tik panašūs scenarijai neprimena praeities klaidų: tilto per Bražuolės upelį ar „Lietuvos ryto“ redakcijos sprogdinimų ar 1992 m. įvykiai Šiauliuose, kai sprogimai nuaidėjo tribūnoje pristatant partijos programą?

Seimo LSDP frakcija įsitikinusi, kad valdančioji koalicija nevaldo kriminogeninės situacijos šalyje. Todėl, nenorėdami daryti išankstinių išvadų, socialdemokratai surinko parašus ir kviečia Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministrą Raimundą Palaitį į Seimo plenarinį posėdį paaiškinti išpuolių prieš LSDP būstines aplinkybes bei pateikti ekspertų išvadas.

Komentarai negalimi