Senamiesčio poskyrio darbotvarkėje – bičiulių sambūris

0

Nelepindama šiluma,  įpusėjo vasara. Tačiau LSDP Vilniaus miesto skyriaus Senamiesčio poskyrio taryba atostogoms neturi laiko,- liepos 3 dieną, susirinkusi į posėdį, rikiavo darbus.

Poskyrio pirmininkas Vytenis Keršys, apžvelgęs skyriaus naujienas ir įvykius, perėjo prie svarbiausio tos dienos klausimo.  Liepos 29-30 dienomis  arti pusės šimto bičiulių dalyvaus  Senamiesčio poskyrio sambūryje. Ličiūnų kaime, Paberžės seniūnijoje įsikūrusi jauki turizmo sodyba, suteiks bičiuliams jaukų prieglobstį ir galimybę įgyvendinti įdomią programą.

„Vasara – tinkamas ir puikus laikas  jaukiam pasibuvimui tarp bendraminčių, formaliam ir neformaliam pasikeitimui patirtimi. Labai džiugu, kad mes turime tokią tradiciją – susirinkti ir pabūti kartu“, – sakė Vytenis Keršys. Planuojama Senamiesčio poskyrio bičiulių sambūrio programa – įdomi ir turininga, prisodrinta  pokalbių ir diskusijų apie tai, kaip laimėti savivaldos rinkimus, dainų, žaidimų,  šokių, suneštinių vaišių.

Pakilią nuotaiką garantuos ilgametė bičiulystė, bendraminčių, propaguojančių aktyvų bei turiningą poilsį, puoselėjamos tradicijos, detaliai suplanuoti komunikacijos, organizaciniai darbai.

Nuotraukoje: (iš dešinės į kairę) Senamiesčio poskyrio pirmininkas Vytenis Keršys ir pirmininko pavaduotojas Povilas Pinelis.

 

Aldona Jeleniauskienė

LSDP Vilniaus miesto skyrius

 

 

Komentarai negalimi