Prie Gaveikių ežero šurmuliavo Šeškinės poskyrio sąskrydis

0

Saulėtą rugsėjo 11 d., šeštadienį, Asvejos nacionaliniame parke ant gražaus Gaveikių ežero kranto įsikūrusioje ,,Adomo sodyboje“  įvyko  tradicinis LSDP Vilniaus miesto skyriaus Šeškinės poskyrio sąskrydis.

Šeškinės poskyrio pirmininkui Andriui Koldubai pavyko surinkti darbščią bei kūrybingą sąskrydžio organizatorių komandą su Francišeku Liudkevič priešakį, jų iniciatyvus puikiai atliktas darbas nenuvylė renginio dalyvių bei į sąskydį atvykusių svečių, tarp kurių buvo LSDP Vilniaus miesto skyriaus pirmininko pavaduotoja Vitalija Kliukienė, LSDP Vilniaus m. skyriaus sekretoriato iždininkė Marija Lysenko ir k.t.

Renginio atidarymo metu gausiai susirinkusius poskyrio narius, jų šeimas su vaikais ir svečius pasveikino LR Seimo narys, kandidatas į LR Seimą vienmandatėje Šeškinės apygardoje Algirdas Sysas kartu su Šeškinės poskyrio pirmininku Andriumi Kolduba.

Kaip ir kiekvienais metais, į tradicinį sąskrydį susirinkę bičiuliai pramogavo, šurmuliavosi – bendravo neformalioje aplinkoje gamtos apsuptyje, varžėsi sporto varžybose, dalyvavo žaidimuose, plaukiojo, žvejojo bei kartu su kandidatu į LR Seimą ir Šeškinės poskyrio rinkimų štabo pirmininku Albertu Barzda diskutavo artėjančių rinkimų klausimais.

Į namus išsiskirstėme pailsėję, su gerą nuotaiką, pilni įspūdžių, entuziazmo ir noro visiems kartu siekti bendro tikslo.

 

LSDP Vilniaus m. skyriaus Šeškinės poskyrio informacija.

Komentarai negalimi