LSDP kalėdinė socialinė akcija – ,,Mums RŪPI!“

0

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Šeškinės poskyrio pirmininkas Andrius Kolduba ir Fabijoniškių poskyrio Ozo grupės narės Teresė Bernatavičienė ir Jolita Ivaškevičienė, artėjant gražiausioms metų šventėms, nutarė pratęsti rudenį vykdytą akciją „Mums rūpi!”.

Skyrę porą valandų prieššventiniu laikotarpiu, gruodžio 23 d. Andriaus automobiliu  aplankėme Vilniaus miesto socialinės paramos centro senoles.

Vienišos ir neįgalios močiutės jau žinojo apie mūsų atvykimą, mūsų laukė ir maloniai priėmė savo namuose. Už Fabijoniškių poskyrio pirmininko Egidijaus Gaidamavičiaus skirtas lėšas nupirkome pirmos būtinybės maisto produktų, vaisių, saldumynų. Kalėdiniame maišelyje taip pat buvo miela dovanėlė ant šventinio stalo bei naujas „Socialdemokrato“ laikraštis su 2016 m. kalendoriumi. Iš susitikimo rudenį močiutėms palikome nuotraukų, fotografavomės ir šį kartą.

Nors susitikimai šį kartą buvo trumpesni, tačiau labai šilti. Senolės džiaugėsi, kad jų nepamiršome – jas retai aplanko užsienyje gyvenantys vaikai su anūkais, giminės. Palinkėjome joms sveikatos, optimizmo, pažadėjome būtinai aplankyti ir prieš šv. Velykas.

Tikime, kad pavasarį sulauksime ir daugiau bičiulių, norinčių prisidėti prie šios gražios socialinės akcijos. Juk šilumos ir gerumo niekada nebus per daug!

Šeškinės ir Fabijoniškių poskyrių informacija

Komentarai negalimi