LSDP frakcijos seniūno A.Butkevičiaus pranešimas: susisiekimo ministras neišmano įstatymų?

0

Daugiau negu metus dirbantis Susisiekimo ministras kol kas neturi galimybės pasigirti puikiais darbo vaisiais, tačiau daro nepagrįstas prielaidas apie kitų darbą. Spaudoje pasirodė populistiški ministro Eligijaus Masiulo svaičiojimai dėl prastos “Lietuvos pašto” finansinės situacijos.

“Ministras sako, kad tris mėnesius trukusi dokumentų peržiūra leidžia jam manyti, jog valstybinę įmonę “Lietuvos paštas” buvo bandoma nustekenti, siekiant, kad vėliau paštą būtų galima privatizuoti už 1 litą. Anot LSDP frakcijos seniūno ir buvusio Susisiekimo ministro Algirdo Butkevičiaus, tokios prielaidos yra nepagrįstos. Ši versija neįmanoma jau vien todėl, kad įstatymas neleidžia šios įmonės privatizuoti.

“Negi ministras nežino, kad “Lietuvos pašto” privatizuoti negalima, nes tai draudžia įstatymas. Tuo metu, kai aš dirbau Susisiekimo ministru, kaip tik buvo naujai vertinamas įmonės nekilnojamasis turtas, peržiūrėta “Lietuvos pašto” turto nuoma, todėl apie neskaidrumą negali būti nė kalbos. Ministro daromos prielaidos primena politinius žaidimus. Populizmu dvelkiančios garsiai išsakytos E.Masiulio mintys tėra priedanga, kai nenorima, kad visuomenė pastebėtų, jog daugiau negu metus dirbanti ministerija geresnių rezultatų nepasiekė”, – mano A.Butkevičius.

LSDP informacijos centras
Atstovė spaudai Evelina Butkutė
Tel. 2396327, 865048830

 

Komentarai negalimi