LSDP frakcijos seniūno A.Butkevičiaus pranešimas: didesni kelių mokesčiai mažins pervežimo įmonių konkurencingumą

0

seimas

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Algirdas Butkevičius ragina Vyriausybę peržiūrėti nutarimą dėl kelių naudotojo mokesčio didinimo visoms šalies įmonėms, nes ekonominių pervežimų skaičius ir taip mažėja, o padidinti mokesčiai privers pervežimų bendroves aplenkti Lietuvą.

Pasak, LSDP frakcijos seniūno, paslapčiomis, nediskutuojant viešai, priimtas nutarimas padidins mokesčių naštą ir krovinių vežimo, ir keleivių pervežimo bendrovėms, tokiu būdu sąlygos verslui sunkmečiu dar labiau bloginamos.

„Nuo rugsėjo pastebimas pervežimų sumažėjimas, tendencijos tikrai nedžiugina nei verslininkų, nei pačios valstybės, nes surenkama mažiau pajamų į biudžetą. Padidintas kelių mokestis dar labiau smogs šiam verslui. Krovinių vežėjai padidintą kelių mokestį pajus iš karto, ir tai darys neigiamą įtaką konkurencingumui. Šoktelėjus kelių mokesčiui – tranzitu vykstantys vežėjai Lietuvą stengsis aplenkti. Todėl manome, kad Vyriausybė privalo atsižvelgti į sprendimo ekonominę naudą ir šį nutarimą peržiūrėti“, – sako LSDP frakcijos lyderis A.Butkevičius.

 

Atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė

Tel. 2396327, 865048830

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai negalimi