Kviečiame į mokytojų krepšinio varžybas „3 x 3 į vieną krepšį“ Vilniaus socialdemokratų taurei laimėti

0

Vasario 17 d. (šeštadienį) Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos (Vilniaus g. 32) sporto salę sudrebins galingas krepšinio turnyras, kuriame bus kovojama dėl Vilniaus socialdemokratų vardo taurės.

Varžybose grumsis  ambicingos Vilniaus miesto ir rajono mokyklų, progimnazijų ir gimnazijų   mokytojų komandos,  pasiilgusios šiltų žiūrovų emocijų ir nuostabaus Jūsų palaikymo.

„Jeigu jau tiek ilgai mylite krepšinį, tai mylėkite jį ir toliau“, – ne kartą yra sakęs krepšinio legenda Arvydas Sabonis. Mylėkime  ne tik krepšinį, mylėkime ir krepšinį žaidžiančius mokytojus, ir organizatorius, ir sirgalius, visus sportuojančius žmones!

Ateikime į varžybas su artimaisiais, draugais, pakvieskime savo  kaimynus. Turnyro rėmėjai Vilniaus socialdemokratai  įsitikinę, kad geresnės progos kartu išgyventi nepakartojamas akimirkas, turbūt, ir būti negali.

Komandų  atvykimas ir registracija nuo  9.00-10.00 val.,  varžybų pradžia 10.00 val. Varžybas organizuoja Vilniaus kūno kultūros mokytojų draugija, vykdo Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija.

Nuotraukoje: 2017 m. Mokytojų krepšinio turnyro „3 x 3 į vieną krepšį“  dalyviai.

Daugiau informacijos:
Mindaugas Urbanavičius,
Senvagės gimnazijos kūno kultūros mokytojas, varžybų sekretorius
tel. 867629112

 

Komentarai negalimi