Gimtadienio šventė – atgijusios gyvenimo detalės, prisiminimai ir gera nuotaika

0

Sugaukime valandą, kuri ateina, nesivykime jos, kai išeina/Viljamas Šekspyras/

2018-ųjų pradžia  sujungė praeitų metų  gruodį ir šių metų sausį  jubiliejinius gimtadienius švenčiančius partiečius.   Energiją spinduliuojančius solenizantus skyriaus būstinėje pasitiko  Vilniaus socialdemokratų vadovė  Auksė Kontrimienė ir jos  pavaduotoja Viktorija Ancutaitė.

„Linkiu, kad šie išskirtiniai Lietuvai metai taptų naujų idėjų ir pasiekimų metais, nes  Jūsų  kasdienės pergalės yra ir mūsų skyriaus, ir  visos partijos sėkmė. Jubiliejinės šventės suteikia mums progą  pasidžiaugti vieni kitų laimėjimais ir darbais. Per visus šiuos metus grupėse, poskyriuose, o ir asmeniniame gyvenime, patyrėte daug kasdieniškų, o ir šventiškų gyvenimo akimirkų. Tikiu, jog jomis pasidalinsite su čia susirinkusiais bičiuliais“, -sveikindama susirinkusiuosius sakė Auksė Kontrimienė.

Skyriaus jubiliatų šventės, vykstančios kiekvieno mėnesio paskutinįjį pirmadienį, garsėja nuoširdumu. Jaukiai susitelkę aplink stalą, bičiuliai dalijosi prisiminimais, linksmino vienas kitą pasakojimais, aktyviai politikavo.

Buvęs energetikas  Romualdas  džiaugėsi partine patirtimi. „Socialdemokratų partijoje  esu nuo  1961 metų“,-sakė žvalus ir energingas senjoras. Ramūnas partiečiams pasakojo apie darbą valstybės tarnyboje, el. parašo galimybes, Igoris – apie Justiniškių bendruomenę.

Apie Vilnių, savivaldos rinkimus, keliones, meno mėgėjų veiklą,  pomėgį dainuoti chore ir kapeloje pasakojo Antanas. Mokytojas Leonas kalbėjo apie Perkūnkiemio problemas, Svajūnas –apie Šeškinės seniūniją, Giedrius-apie gyvenimą Šnipiškėse ir t.t.

Daug gražių žodžių kalbėjusieji skyrė Vilniaus miesto skyriaus Garbės pirmininkui Algirdui Kunčinui,  tą vakarą su bičiuliais  taip pat šventusiam jubiliejinį gimtadienį.

Ragaujant gimtadienio torto laikas prabėgo nepastebimai. Garsusis  V. Šekspyras,  kadaise ištaręs prasmingus žodžius „Sugaukime valandą, kuri ateina, nesivykime jos, kai išeina“, buvo teisus.  Jubiliatai  pažymėjo,  kad svarbiausia gyvenime yra sveikata, laikas, praleistas su artimais žmonėmis ir, žinoma,  geri draugai.

Skyriaus pirmininkė A. Kontrimienė kiekvienam bičiuliui įteikė proginį partijos pirmininko G. Palucko sveikinimą.  Padovanoti arbatos puodeliai, ant kurių puikuojasi raudona rožė ir Vilniaus miesto logotipas, visada primins ir jubiliejinį  gimtadienį, ir nuoširdžius bičiulių  linkėjimus.

Komentarai negalimi