Gerumo akcijos vykusios Fabijoniškių ir Verkių seniūnijose apžvalga

0

Laikas nėra mūsų draugas, bet jis gali būti mūsų sąjungininkas.
Nepastebimai prabėgo vieneri metai, o šv. Velykos jau čia pat. LSDP Vilniaus miesto skyriaus Fabijoniškių poskyrio aktyvistai jų nekantriai laukė, nes tai puiki proga susitikti ir vėl pabendrauti su Fabijoniškių bei Verkių seniūnijų socialiai remtinomis bei daugiavaikėmis šeimomis.

 „Gerumo akcija“ Fabijoniškių seniūnijoje vyksta jau antrus metus, o Verkiuose organizuojama pirmą kartą. Kviečiamosios šeimos tradiciškai paremiamos šv. Velykų stalui skirtais kiaušiniais, kitų maisto produktų siuntinėliais. Rūpestingi renginio šeimininkai šventės detalių aptarimui susitiko su abiejų seniūnijų seniūnais: Fabijoniškių – Jonu Novikevičiumi ir Verkių – Vaclovu Gulbinovičiumi.

 Paskutinės kovo mėnesio dienos pavakarę LR Seimo nario J.Olekos biure – S.Stanevičiaus g. 24. besirenkančias šeimas pasitiko biuro šeimininkas Juozas Olekas ir Fabijoniškių seniūnas Jonas Novikevičius. Gausiai susirinkusios šeimos su vaikučiais buvo vaišinamos arbata, kava, sausainiais bei saldumynais.

Taręs sveikinimo žodžius, LR Seimo narys Juozas Olekas daugiavaikės – aštuonių vaikų šeimynos galvai Robertui Učkuroniui įteikė pernai darytą jo gausios šeimos nuotrauką su asmeniniu linkėjimu. Vieša paslaptis, kad ši šeima jau visai greitai ant rankų sūpuos ir devintą atžalą.
Tos pačios – pakilios dvasios ir gerumo, akcija balandžio pirmos dienos pavakarę įvyko Verkių seniūnijoje. Čia svečius pasitiko seniūnijos šeimininkas Vaclovas Gulbinovičius ir LR Seimo narys Juozas Olekas. Vyraujant šeimyniškai nuotaikai buvo pagerbtas ir paminėtas kiekvienas svečias.

 Šios gražios gerumo akcijos idėjos autorius yra LR Seimo narys Juozas Olekas. Jo atsakingi, nuoširdūs darbai apima daug socialiai jautrių ir svarbių fabijoniškiečių bei kaimyninių mikrorajonų žmonių gyvenimo sričių. Vertindami jo nuveiktus darbus, Fabijoniškių poskyris bendru sutarimu Juozą Oleką iškėlė kandidatu į 2012 m. LR Seimo rinkimus.

Noriu nuoširdžiai padėkoti už puikų darbą velykinės Gerumo akcijos pagalbininkams: Gintarei Kačinskienei, Violetai Staniulienei, Gražinai Lygnugarienei, Pauliui Silickui, Tomui Jankauskui ir visiems kurie prie šio renginio prisidėjo darbu bei širdimi.

 Emilis Misiulis

 Daugiau nuotraukų rasite Galerijoje

 

 

 

 

 

 

Komentarai negalimi