Fabijoniškių poskyris sveikino socialinius darbuotojus

0

Šiltą rugsėjo 27 – osios rytą LSDP Vilniaus miesto skyriaus Fabijoniškių poskyrio bičiuliai sveikino Fabijoniškių Socialinių paslaugų namų darbuotojus su jų profesine švente – Lietuvos Socialinių darbuotojų diena.

Lietuvoje socialinį darbą dirba apie 6 tūkst. žmonių. Socialiniai darbuotojai dirba sveikatos priežiūros, švietimo įstaigose, teisėsaugos institucijose. Socialinis darbuotojas buvo ir yra arčiausiai kasdienių žmonių reikalų, kiekvieno asmens gyvenimo. Socialinės atskirties problema Lietuvoje dabar prilyginama emigracijos problemai. Tad būtina iš naujo įvertinti šios profesijos svarbą, užtikrinant visuomenės gerovę, grindžiant atjauta bėdon patekusiam žmogui. Tai liečia įvairiausias mūsų visų gyvenimo sferas, tad prisiminti šiuos darbuotojus – ne tik socialdemokratų pareiga, bet ir kiekvieno iš mūsų graži padėka.

Susitikęs su socialinėmis darbuotojomis, Fabijoniškių poskyrio pirmininkas Rimvydas Krolis tarė nuoširdų sveikinimo žodį, padėkojo už jų svarbų darbą, nuolatinį kasdienių problemų sprendimą padedant žmonėms. Fabijoniškių poskyrio delegacija įteikė padėką nuo poskyrio bičiulių, taip pat gaivų tortą ir maišą skanių rudeninių obuolių.

Nuoširdžiai dėkoju akcijos organizatorei Ramonai Smaidrienei, nenuilstančiai entuziastei Teresai Bernatavičienei bei poskyrio pirmininkui Rimvydui Kroliui už prasmingą „Gerų darbų“ akciją, prisimenant žmones, dirbančius šiandien tokį svarbų ir atsakingą darbą.

 

Jolita Ivaškevičienė

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Fabijoniškių poskyrio Ozo gr. pirmininkė

 

Komentarai negalimi