Dekupažo paslapčių paviliotos

0

Ar kada gėrėjotės dekupažo technika papuoštais darbais, bet manėte, kad tai sudėtinga? Lapkričio 29 dieną Vilniaus miesto skyriaus Kultūros komisijos inicijuotose dekupažo kūrybinėse dirbtuvėlėse dalyvavusios  bičiulės įsitikino, kad taip nėra.

Nebūtinai reikia mokėti piešti, užtenka mokėti kirpti ir klijuoti. Dekupažo meną pasiryžusios pažinti moterys tą vakarą Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje praleido kūrybingai. Kartu su dėstytoja Asta Kazakevičiūte-Bankauskiene mokėsi skirtingų dekupažo technikų,  mažyčių paslapčių, padedančių sukurti madingą ir jaukų daiktelį. Susitikimo metu sužinota apie pagrindinius dekupažo įrankius ir tradicines technikas,  dekoravimo medžiagas, paviršius, kuriuos galima papuošti dekoracijomis ir kt.

Viduramžių vienuoliai, piešę rankraščius iškarpytais piešinėliais, nagingi kinų amatininkai, kūrę puošnius, dešimtimis lako sluoksnių dengtus dirbinius, vadinami dekupažo pradininkais. Šiandien dekupažo menas išgyvena naują populiarumo bangą.

Kultūros komisija  tikisi, kad  dirbtuvėlėse dalyvavusioms moterims dekupažas taps užkrečiančiu hobiu ir, kad  šia techniką išbandžiusios bičiulės, artėjančių švenčių proga  papuoš savo ir artimųjų žmonių namus mielomis smulkmenomis, suteikiančiomis daugybę džiaugsmo.

Organizatorės ir dalyvės dėkoja Vilniaus skyriaus atsakingajai sekretorei Lijanai Kairienei už dėmesį ir pagalbą organizuojant dirbtuves.

 

LSDP Vilniaus miesto skyriaus informacija

Komentarai negalimi